Admirał Mistrz swoją główną misję wykonał 2 tysiące lat temu. To jednak tak odległa misja była paliwem napędowym do działań naszej Przewodniczki. Admirał miał w tym swój cel, aby jedna z jego najlepszych Agentek mogła odczuwać Jego misję w swoim ciele. Z jednej strony było to bolesne, bo misja Admirała była okrutną, morderczą katorgą. Tylko On mógł od początku do końca ją znieść i udźwignąć. A z drugiej strony był to niesamowity przywilej, bo prawdopodobnie każdy z załogi Pancernika naszej bohaterki chciałby dostąpić takiego zaszczytu. Ale ten przywilej został dany tylko tylko jej. Prawdopodobnie nikt z załogi tak jak ona nie potrafiłby tego przywileju w tak dobrym stopniu wykorzystać. Ona bowiem wykorzystała ten przywilej nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla Źródła. Po to, aby wszystkich do Niego zaprowadzić tak jak kiedyś zrobił to jej i nasz Mistrz. Admirał zrobił to dla tych którzy są na statkach i tych dryfujących, ale także zrobił to dla topielców. Ci ostatni jednak odrzucili daną im szansę ratunku.
Wnioski
Każdy z nas dostaje w czasie trwania przygody paliwo do podróżowania. Paliwo to jest nam dawane od Źródła. Naszym zadaniem, kiedy to paliwo otrzymujemy jest to, aby jak najlepiej wykorzystać każdą jego kroplę. Bo marnowanie Paliwa będzie skutkowało zmniejszeniem jego dostaw. To, ile tego Paliwa dostaniemy będzie zależało od tego jak będziemy je potrafili wykorzystać. Jednak nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla celów Źródła i do prowadzenia do Niego innych ludzi. Naszym zadaniem jest też ufność w to, że Źródło najlepiej wie jaki rodzaj paliwa każdy z nas będzie potrafił wykorzystać najlepiej.
Pytania:
Czy paliwo jakie dostajesz w życiu wykorzystujesz do tego, żeby przybliżać siebie i innych do Źródła?
Czy zdajesz sobie sprawę, że dostawa paliwa nie będzie trwała w nieskończoność?
Czy pamiętasz, że na końcu podróży Twoim statkiem podejdziesz do rozliczenia z otrzymanego paliwa i to na co go wykorzystałeś?

Dodaj komentarz